+372 508 8628, info@a-autoalarm.ee ,  Kadaka tee 84a, Tallinn

Eelsoojendus originaalpuldist.Kaugkäivita auto vajutades puldil 3xLOCK


Olenevalt auto margist – mudelist on autot võimalik kaugkäivitada auto enda puldist, vajutades 3 korda uste lukustuse nuppu. Võtit ega transponderit autosse ei jäeta, lahendus töötab koos tehaseimmo ja alarmiga.
Kui auto püsib enamuse ajast puldi leviraadiuses, on auto eelsoojendus kaugkäivituse näol kõige mugavam ja soodsam viis auto enne sõitu üles soendada.

Lõplik hind koos paigaldusega jääb vahemikku 350-450 EUR, olenevalt autost.

Kui auto puldi tööraadius jääb napiks, saab juurde soetada suure raadiusega puldid või käivitada auto telefonist – mõlemaid saab ka hiljem lisada.

Mootori töötamise aeg bensiinimootoritel on 15min, diiselmootori puhul 30min (saab paigalduse käigus muuta). Saab paigaldada ka hübriidmootoriga autodele. Kui autol on peal originaal või järelturu alarm, võtab moodul enne kaugkäivitust alarmi valvest maha (uksed jäävad lukku). Enamike autode puhul saab kaugkäivitatud autot puldist ka seisma jätta, samuti avada puldist uksed.

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal edukalt kasutada ka auto jahutamiseks. Eelnevalt tuleks auto puhurid ja temperatuur seadistada vastavalt. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta. Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist (autopoolne funktsioon).

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator töötab ning toimub ka auto aku laadimine. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Nt. autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspäsher akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto kõrval elektripistikut.

Millistele autodele?

Pakume antud lahendust järgmistele autodele:
Toyota, Lexus, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, KIA, Jeep, Chrysler (Lancia), Dodge, Chevrolet, Suzuki, Opel, Ford (USA)
Saksa masinatest Audile ja VW’le saab ka paigaldada aga enamike puhul tuleb üks immo chip autosse jätta.

Need on kuni ~10 aasta vanused (CAN signaalidega) Jaapani, Korea ja Ameerika päritolu masinad.

Saab paigaldada nii automaat- kui manuaalkäigukastiga autodele (“käik-sees” autot käivitada ei ole võimalik).
Chryslerile, Jeepile, Hondale, Opelile on osaliselt kohapeal olemas ka auto mudelipõhised juhtmesarjad, mille abil on paigaldus kiirem.

 

 

 

Eelsoojendus mobiiligaAuto mootori käivitus, salongi eelsoojendus mobiiliäpist

        

Kõige mugavam on autot kaugkäivitada mobiiliäpist. Uuematel autodel saab paralleelselt mootorit kaugkäivitada ka auto enda puldist (vajutades 3 x lock). Auto mootori eelsoojendus telefoniga on mugav, kaasas ei pea tassima lisapulte ning leviraadius on piiramatu.

Millistele autodele?

Toyota, Lexus, Subaru, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Jeep, Chrysler, Dodge, Chevrolet, Mazda, KIA, Suzuki, Ford, Opel, Volvo (al. 2011).
Paigalduse võimalikkus sõltub ka mudeli ning aasta lõikes, täpsema info saamiseks helista meile või saada päring.

Kuidas töötab?

Auto salongi eelsoojendus töötab iga telefoniga. SMSi või äpiga. Teatud autodel saab mootorit kaugkäivitada teha ka originaalpuldiga (leviraadius vastavalt auto puldile).

Turvaline

Auto mootori eelsoojendus on turvaline. Autosse ei jäeta ühtegi võtit ega immobilaiseri tranponderit, originaal tehaseimmobilaiseri funktsionaalsus säilib. Auto uksed jäävad suletuks ning lukku, rool on lukus.
Kui kellegil õnnestub autosse tungida seiskub auto mootor koheselt. Autos olevat SIMi numbrit ning PIN koodi teab ainult auto omanik.

Seotakse olemasoleva alarmiga

DS512 mooduli saab siduda auto originaalalarmiga ehk kui alarm läheb häiresse tuleb mobiilile vastav teade (kõne/sms/äpp).

Kaitse Keyless võtmete “kopeerimise” vastu

Võimalus on seadet kasutada ka lisaimmobilaiserina ehk enne kui mootorit saab käivitada tuleb vajutada peidetud lülitit (tihti saab kasutada mõnda auto enda lülitit).
Sel juhul saab auto mootorit mobiiliga ka seisma jätta. Ühendades juurde mahuandurid ja sireeni on tegemist täisalarmiga.

GPS positsioneerimine

Auto asukohta saab igal hetkel positsioneerida. Meetritäpsusega asukoht kuvatakse Google Maps kaardil.
Häire korral saadetakse auto asukoht automaatselt.

Töötab ka toite katkemise korral

Sisseehitatud aku hoiab seadet töös ka akult klemmi eemaldades. Akupinge langemisel saadab süsteem omanikule teate.

APK

Mobiiliäpp on tasuta saadaval nii Apple kui Android kasutajatele (TytanGPS nime all nii iTunes kui Google Play poes).
Äpp toimib SMS baasil. Äpp on nii eesti, inglise kui vene keeles.

 

 

Komplekti kuulub:

  • DS512 GSM/GPS alarmikeskus
  • Käivitus ja immo bypass moodul
  • AUX moodul
  • RF moodul
  • Alarmikasutusjuhend + äpi seadistamise juhend mootorikäivituseks.
  • Telia “Super” kõnekaart (SMS maksumus 3 senti). Võite kasutada ka lepingulist kaarti (tavaline pakett millega saab helistada ning sõnumeid saata)
 Hind koos paigaldusega 699.-

 

 

Küsi enda sõidukile paigalduse pakkumist!

info​@​a-autoalarm.ee

+372 508 8628